Vyznáte se v technické dokumentaci a práce v CAD softwaru Vám není cizí?
JOB LEADER CZECH s.r.o.
Ústí nad Labem, CZ
před 5 dny
source : Easy-prace.cz

Vyznáte se v technické dokumentaci a práce v CAD softwaru Vám není cizí? Pak jste náš člověk! Chcete v práci využívat svou angličtinu a zajímá Vás oblast automotive?

Pak nečekejte a zašlete nám svůj životopis. Buďte naším novým CAD Engineerem. #CAD #AJ #rendering #SolidWorks #technology #automotive #MSOffice Vaším úkolem bude : Vytváření a úprava technické dokumentace dílů v CAD Evidence požadavků na úpravu technické dokumentace Spolupráce v rámci plánování harmonogramu změn Spolupráce v rámci technické přípravy výroby (včetně spolupráce s Holandskem) Vytváření reálného obrazu na základě počítačového modelu Rendering Distribuce a evidence technické dokumentace podílení se na vývoji nových dílů Nabízíme : Je mnoho důvodů proč se k nám přidat budete pracovat ve společnosti kde leadři mají jasnou vizi a vždy budete vědět proč něco děláte mezi našimi benefity najdete stravenky nebo příspěvky na penzijní i životní připojištění pokud si Vás na tuto pozici vybereme budeme chtít abyste dál rostli 25 dní dovolené je samozřejmostí stejně jako 13.

plat nejen to ale i mnoho dalšího Vás čeká v naší společnostiVzdělání : vysokoškolské, SŠ s maturitou, vyšší odborné, bakalářskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost