Sociální pracovník/pracovnice
Centrum sociálních služeb Ostrava, o.p.s.
Nový Jičín, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

z : 17.8.2020. Místo výkonu práce Nový Jičín.Požadujeme : - VŠ vzdělání v oborech, která jsou v souladu se zákonem č. 108 / 2006 Sb.

o sociálních službách (sociální práce, speciální pedagogika, psychologie atd.)- Praxe v sociálních službách nutná!!!- Znalost zákona č.

108 / 2006 Sb., o sociálních službách,- Znalost MS Office - pokročilý uživatel,- Osobní vlastnosti - samostatnost, flexibilita, psychická odolnost, - Organizační a koordinační schopnosti- Schopnost práce v týmu- Trestní bezúhonnost,- Řidičské oprávnění sk.

BNabízíme : - 1 pracovní místo - úvazek 0,8 pracovní smlouva na dobu určitou, poté prodloužení - Možnost osobního růstu a rozvoje,- Zázemí firmy s dlouholetou historii,- Nástupní mzda : od 22.

000,- dle zkušeností.Předpokládaný nástup : IHNEDZaměstnanecké výhody : 25 dnů dovolené, odměna zaměstnanců, stravenky, sick dayKontaktní osoba : Bc.

Markéta Flaksová, e-mailem : mflaksova css-ostrava.cz, s životopisem a průvodním dopisem, do předmětu mailu uveďte "Sociální pracovník v SAS"

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost