TECHNOLOG/TECHNOLOŽKA JUNIOR
2N Telekomunikace
Praha, Czech Republic
před 22 hodinami
source : Hitprace

Popis pozice

Dobrý den,jmenuji se Jiří Hegar a jsem vedoucí konstrukce a technologie ve 2N. Náš tým má aktuálně jednoho výzkumného pracovníka, osm konstruktérů, jednoho technologa, jednoho zkušebního technika a dva stážisty.

Mechanická konstrukce a strojírenská technologie jsou pro nás klíčové disciplíny ve vývoji. Snažíme se, aby naše výrobky byly nejen elegantní, odolné, praktické, ale také odzkoušené a zároveň i sériově vyrobitelné.

Právě o poslední úkoly, snadnou sériovou vyrobitelnost a provádění interních zkoušek, se bude starat nový technolog / technoložka.

Máme skvěle vybavenou zkušebnu pro IP a IK testování. Máme klimatickou a akustickou komoru. Máme tři 3D tiskárny.### Co u nás budete dělat* Tvořit technologické postupy* Včas oponovat konstrukční řešení vývojových a zákaznických projektů, zejména z pohledu snadné sériové výroby a jednoduché montáže finálního produktu* Ve spolupráci se senior technologem navrhovat sériové technologie vývojových a zákaznických projektů* Navrhovat požadavky na výstupy technologických operací a kontrolu požadavků při sériové výrobě produktu* Realizovat technologické změny v ověřovacích sériích* Vzorovat díly u dodavatelů* Provádět interní zkoušky a navrhovat konstrukční a technologická zlepšení* Aktivně hledat technologické úspory současných produktů v sériové výrobě* Navrhovat a řešit technologické změny u produktů, které máme na trhu

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost