Vývojář/ka aplikací pro ‘Android’
JABLOCOM
Jablonec nad Nisou, Česká republika
před 11 dny

Světem hýbou mobilní aplikace. JABLOCOM je nedílnou součástí světa a proto i my vyvíjíme zařízení, která obsahují mobilní aplikace, nebo vyvíjíme aplikace, které ovládají naše zařízení.

Do vývojového týmu hledáme programátora / ku aplikací pro Android, který nám pomůže rozvinout myšlenky, které postupně uvádíme do života.

Náplň práce

  • Vývoj aplikací pro platformu Android
  • Spolupráce při návrhu uživatelského rozhraní
  • Testování
  • Zpracování dokumentace
  • Požadujeme

  • perfektní znalost jazyka Java
  • předchozí zkušenost s vývojem aplikací pro Android
  • znalost OOP a design patterns
  • zkušenosti s Android SDK a GIT
  • znalost webových technologií
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • Nabízíme

  • náročnou, ale zajímavou práci v dynamickém prostředí
  • špičkové možnosti profesního růstu a osobního rozvoje
  • nadstandardní platové podmínky, zaměstnanecké výhody
  • práci v příjemné lokalitě v Jablonci nad Nisou
  • případnou pomoc s bydlením
  • nástup v co nejkratší lhůtě
  • Informace o pozici : Místo pracoviště :

    Místo pracoviště : Jablonec nad Nisou

    Typ pracovního vztahu : Práce na plný úvazek

    Typ smluvního vztahu : Pracovní smlouva

    Benefity :

    Volná pracovní doba, stravenky / příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení

    Požadované jazyky :

    Angličtina (Středně pokročilá)

    Zadavatel : JABLOCOM s.r.o.

    JABLOCOM s.r.o.

    Pozice je vhodná pro absolventy.

    Kliknutím na "Pokračovat" souhlasím s podmínkami neuvoo a s přijímáním emailových upozornění (mohu kdykoliv zrušit) Koukněte tady