Sociální pracovník
Dětský domov Janovice u Rýmařova, příspěvková organizace
Bruntál, Rýmařov
před 4 dny
source : Hitprace

místo výkonu práce : Janovice u Rýmařovavyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání dle zákona 108 / 2006 Sb. o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů, trestní bezúhonnost, samostatnost, cílevědomost, týmovost,odolnost vůči stresu, řidičský průkaz sk.

BVýhodou : praxe na obdobné pozici, zkušenost s metodickým vedením, zkušenost s projektovou činností. Své životopisy zasílejte na e-

mailovou adresu : ddjanovice seznam.cz a do předmětu uveďte název pozice, o kterou se ucházíte. Kontaktní osoba : Mgr. Marie Černocká, tel.

731 631 722. K ústnímu pohovoru budou pozváni uchazeči, kteří splnili kvalifikační předpoklady.Stravování v organizaci s příspěvkem z FKSP, příspěvek na vitamíny, sportovní, kulturní akce, služební mobilZ : 1.10.2019

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost