SAP Consultant
Atos
Praha-Nusle, CZ
před 4 dny

Hledáme zkušeného SAPistu / SAPistku!

Jsme jedním z největších dodavatelů SAP služeb na českém trhu - jedničkou v oblasti státní správy, sektoru výroby a hledáme kolegu do našeho týmu.

Náplň práce :

  • Vypracovává procesní analýzy, tvoří funkční specifikace, tvoří nabídky
  • Odpovědnost za svou oblast v implementačních projektech (od analýzy, po testování a support)
  • Kooperace s týmem ABAP programátorů
  • Příprava a prezentace nabídek
  • Vytváření technické dokumentace a manuálů, komunikace a školení klíčových uživatelů
  • Dodávka služeb ve vysoké kvalitě
  • Požadujeme :

  • Minimálně 3 roky zkušeností s modulem SD
  • Dobrá znalost českého a anglického jazyka (slovem i písmem)
  • Zkušenosti a reference z implementačních projektů
  • SAP certifikace výhodou
  • Zkušenosti se SAP S / 4HANA výhodou
  • Výborné analytické myšlení a komunikační dovednosti
  • Mobilita, zodpovědnost, svědomitost, spolehlivost, samostatnost
  • Nezávislý člen týmu s vynikajícími organizačními schopnostmi a schopností zvládat více úkolů ve stanoveném čase
  • Nabízíme :

  • 6 týdnů dovolené
  • 1x za rok proplacené první 3 dny nemoci do 100% výše
  • Flexibilní pracovní doba a možnost home office (po zapracování a domluvě s manažerem)
  • Systém benefitů kafeterie (až do výše 14 tis. Kč / ročně)
  • Příspěvek na penzijní spoření
  • Mobilní telefon (+ firemní tarif i pro soukromé účely), služební notebook. automobil (dle seniority)
  • Stravenková karta
  • Občerstvení na pracovišti (káva, voda, čaj)
  • Možnost kariérního růstu v rámci organizace
  • Účast na mezinárodních projektech
  • Možnost interních jazykových kurzů, školení a získávaní certifikací
  • Přátelský tým a pravidelné mimopracovní akce
  • Nástup :
  • Dle dohody
  • Místo výkonu práce :

  • Kanceláře na Praze 4 (5 min. od metra Pankrác)
  • Požádat