TEAM LEADER práce v čístém pracovním prostředí + 6 týdnů dovolené
JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Most, CZ
před 6 dny
source : Easy-prace.cz

Team leader - práce v čistém pracovním prostředí týden dovolené navíc!Hledáme TEAM LEADERA do výrobní společnosti která vyrábí senzory a měřidla pro automobilový a průmyslový trh.

Co budete dělat? - Řízení a organizace výroby na daném úseku popřípadě řešení problémů na úseku - Zajištění plynulosti výroby a pracovitosti podřízených zaměstnanců - Pravidelný report - Odpovědný za efektivitu plynulosti a kvality práce - Kontrola dodržování výrobních a kvalitativních postupů - Řešení špatného vyrábění výrobků - Zodpovědný za produktivitu efektivitu práce dostatečnost stavu zásob bezpečnost a kvalitu výrobkůCo budeme požadovat?

 • Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou - Min 3 roky praxe v oboru - Týmový a aktivní přístup k řešení problémů - Uživatelská znalost v MS Office - Pracovat v 3 směnném nepřetržitém provozu - Komunikativní a organizační schopnosti - Vést pod sebou lidi bude vaše každodenní rutina - Systémové myšlení které budou vést ke správnému závěru Co pro vás budeme mít připraveného?
 • Moderní a čisté prostředí - Příspěvek na dopravu - Půlroční bonusy - 1 týden dovolené navíc - Příplatky za noční - Příplatky za víkendové směny 20 % - Stravenky - Příspěvek na penzijní připojištění Vzdělání : SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, VysokoškolskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost