Disponent
Hays
Tachov, CZ
před 3 dny
source : jobs4it

Disponent, logistic, production, automotive, disponent logistiky, logistic specialistVaše nová společnostPro našeho klienta působícího v automobilovém průmyslu, hledáme vhodné uchazeče na pozici Disponent.

Vaše nová roleBudete zajišťovat dodávku všech potřebných komponentů pro výrobu, zpracovávat odvolávky od svěřených zákazníků, zajišťovat kontrolu a potvrzení dodacích termínů, cen u dodaných komponentů.

Dále budete kontrolovat dodržování stanovené minimální skladové zásoby a případně řešit nastalé problémy, zajišťovat dopravu produkce k zákazníkovi, připravovat zakázky a podklady pro expedici a zadávat a udržovat data v interním ERP systému.

Co potřebujete, abyste uspěli?Praxi na obdobné pozici, komunikativní znalost angličtiny, komunikační dovednosti, být asertivní, pečlivý, samostatný a znát MS Excel.

Co dostanete na oplátku?Zajímavé finanční ohodnocení, firemní benefity, zázemí silné společnosti a mnoho dalšího.Co potřebujete udělat nyní?

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, klikněte na "Reagovat nyní" a dále na Poslat CV, nebo mi neváhejte zavolat. Pokud nabízená pozice není úplně to, co hledáte, kontaktujte mne buď emailem nebo telefonicky a můžeme spolu probrat jiné možnosti.

Těším se na Vaši reakci!Pokud Vás nabízená pozice zaujala, klikněte na "Reagovat nyní" a dále na Poslat CV, nebo mi neváhejte zavolat.

Pokud nabízená pozice není úplně to, co hledáte, kontaktujte mne buď emailem nebo telefonicky a můžeme spolu probrat jiné možnosti. Těším se na Vaši reakci!

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost