ERP Support Consultant
Simplicity Recruitment
Ostrava, Czech Republic
před 5 dny
source : Just Join IT

ERP (regular)

Naszym klientem jest firma o kapitale niemieckim, specjalizująca się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań ERP dla klientów na całym świecie.

W związku z ciągłym rozwojem organizacji, migracją do technologii chmurowych oraz wejściem na rynek USA poszukujemy kandydata na stanowisko ERP Support Consultant .

Osoba na tym stanowisku będzie doradzać i wspierać międzynarodowych klientów w rozwiązywaniu problemów technicznych związanych z funkcjonowaniem systemu klasy ERP.

ZADANIA :

  • Opracowywanie propozycji rozwiązań dla złożonych problemów zgłaszanych przez klientów;
  • Świadczenie mniejszych usług doradczych m.in. doradztwo w kontekście wdrażania lub udoskonalania poszczególnych funkcjonalności;
  • Systematyczny research w wewnętrznych bazach danych w celu wyszukania możliwie najlepszego rozwiązania;
  • Analiza systemu klienta;
  • Wsparcie klientów w konfiguracji ich systemów;
  • Dokumentacja progresu rozwiązań i postępu prac.
  • WYMAGANIA :

  • Wykształcenie wyższe (kierunki techniczne)
  • Mile widziana początkowa znajomość systemu ERP
  • Otwartość na pracę w modelu zmianowym
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Chęć ciągłego rozwoju
  • Doskonała znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (mile widziana podstawowa znajomość niemieckiego lub francuskiego)
  • OFERUJEMY :

  • Work-Life-Balance : elastyczne godziny pracy, home office;
  • Karta multisport;
  • Możliwość rozwoju osobistego pod okiem specjalistów;
  • Wewnętrzna akademia rozwoju kompetencji;
  • Umowę o pracę wraz z bonusem za pracę w systemie zmianowym;
  • Pracę w młodym zespole w atmosferze wsparcia.
  • Nahlásit tuto nabídku