SPECIALISTA/KA DOKUMENTACE S PRÁVNÍM VZDĚLÁNÍM - Olomouc
Raiffeisenbank
Olomouc, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Popis pozice

Tým specialistů na úvěrovou dokumentaci v Olomouci hledá spolehlivého a precizního kolegu / kolegyni se vzděláním v oblasti práva.

Co bude vaším úkolem?* Vytvářet smluvní dokumentaci k firemním úvěrům v českém i anglickém jazyce na základě návrhu obchodníka (zhruba polovina dokumentace je tvořena na základě vzorové dokumentace a schválení, zbývající vytvoříte sami).

 • Vyhotovovat veškeré smluvní dokumenty související se správou úvěrů např. dodatky k úvěrovým smlouvám.* Vystavovat zajišťovací dokumentaci např.
 • zástavní smlouvy.* Aktivně komunikovat telefonicky a e-mailem s interními klienty (s obchodníky, risk manažery a právníky).

  Pozice vás bude bavit, pokud : * Máte dokončené (případně nedokončené) VŠ vzdělání právního směru a hledáte uplatnění mimo právní obor.

 • Vám není cizí anglický jazyk a rádi byste jej občas použili i v práci.* Je pro vás zálibou práce s PC a administrativa.
 • A co získáte u nás?* Práci v mladém a přátelském kolektivu.* Příjemné a dostupné místo práce v Olomouci (hned u vlakového nádraží).

 • Možnost částečně pracovat z domova (home office).* Sami budete pánem svých benefitů. Bude jen na vás, jak využijete částku, kterou vám na rok přidělíme, např.
 • si můžete měsíčně pořizovat stravenky, k tomu jet na dovolenou a ještě se přihlásit na jazykový kurz a nakupovat si knihy.

 • 5 týdnů dovolené, až 4 Flexi dny ročně (dny volna kdy si jen potřebujete něco zařídit a nechcete si brát dovolenou).* Benefitní volno za loajalitu.
 • U nás je to o vás. Čím déle u nás budete pracovat, tím lépe se u nás budete mít.* Zvýhodněné bankovní produkty, úrok na hypotéce a další Pokud vás nabídka zaujala, neváhejte se přihlásit a poslat nám svůj životopis.

  Těšíme se na setkání s vámi.Více se o nás můžete dozvědět i na našem profilu na www.atmoskop.cz## Benefits- Příspěvek na penzijní / životní připojištění- Stravenky / příspěvek na stravování- Dovolená 5 týdnů- Vzdělávací kurzy, školení- Kafetérie- Příspěvek na sport / kulturu / volný čas- Příspěvek na vzdělání- Zvýhodněné půjčky zaměstnancům- Zdravotní volno / sickdays- Firemní akce

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost