Úklidový pracovník
LUSKO s.r.o.
Brno, CZ
před 4 dny
source : Easy-prace.cz

Svůj životopis zasílejte na e-mail použijte odpovědní formulář nebo nás kontaktujte na telefonním čísle použijte odpovědní formulář.

Hledáme spolehlivé a pracovité zaměstnance na úklid kancelářských prostor v Brně.Vaší náplní práce budou běžné úklidy kanceláří -

vysávání, vytírání, stírání prachu, úklid kuchyně, úklid wc, mytí oken, případné žehlení...Nabízíme : -Nadstandardní odměnu za dobře odvedenou práci.

 • 120 Kč čistého na hodinu-Je možná práce na DPP nebo DPČ případně HPP se zkráceným úvazkem. -Pracovní dobu i délku pracovní doby dle domluvy.
 • Důležité požadavky : pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost, pracovitost a čistý rejstřík trestů. Chcete se stát součástí našeho týmu?

  Kontaktujte nás co nejdříve!Těšíme se na spolupráci s Vámi!Zaměstnanecké výhody : Příspěvek na dopravu

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost