Obsluha v mexickém bistru Burrito Loco
Burrito Loco Master Franchise, s.r.o.
Praha
před 6 dny
source : Hitprace

Informace

Hledáme zaměstnance pro pobočku Burrito Loco Vítězná v Praze.

Jste usměvaví a rádi pracujete s lidmi ? Chtěli byste pracovat v příjemném kolektivu s možností dotáhnout to výš? Tak neváhejte a pošlete nám Váš životopis.

Co od vás očekáváme

Spolehlivost, výborné komunikační schopnosti, orientaci na zákazníka, slušné vystupování, samostatnost a základní znalost AJ.

Předchozí zkušenosti v gastronomii jsou velikou výhodou. Čistý trestní rejstřík.

Co vám nabízíme

Platové ohodnocení vzhledem k pracovnímu zařazení. Spravedlivý systém odměňování. Možnost postupu ve společnosti a certifikace na vedoucí pozice.

Férové jednání a příjemnou atmosféru na pracovišti. 8 hodinové směny s možností jejich plánování. Dotované stravování na pracovišti.

Jako náš zaměstnanec budete mít na starosti jednoduchou přípravu veškeré studené kuchyně (příprava a zpracování zeleniny pomocí strojů), přípravu jídel na objednávku a jejich následný výdej.

Dále budete mít zodpovědnost za čistotu pobočky, zákaznický servis a prémiovou kvalitu našich produktů.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost