Technik elektromontáže
Annonce
Hlušovice, CZ
před 4 dny

Pracoviště : Okružní č.p. , Hlušovice. Náplň práce : - Elektronická montáž velkoformátových inkoustových tiskáren - Podílení se na všech fázích vývoje produktu, od prototypu až po finální výrobek - Zapojování elektrických panelů a podsestav - Řešení problémů a ověřování shody elektroinstalace - Zapojování elektrických modulů a koncových panelů - Montáže kabelů a elektrických konektorů - Pájení a opravy elektronických desek - Spolupráce se servisním oddělením na vytváření technické dokumentace Osobnostní předpoklady a dovednosti : - Požadované vzdělání : elektrotechnické, středoškolské bez / s maturitou, nástavbové vyšší odborné vzdělání - Zkušenosti s prací se základními elektrickými přístroji, zkušenosti s pájením včetně SMD, multimetry, měřiči proudu, atp.

 • Čtení elektrických schémat - Základy Microsoft Excel a Word - Základní znalost anglického jazyka výhodou Zaměstnanecké výhody a benefity : - Zajímavá práce v dynamicky se rozvíjející mezinárodní společnosti - Pružná pracovní doba - Přátelský kolektiv a čisté pracovní prostředí - Příspěvek na stravování Informace o výběrovém řízení : - Není očekáváno, že má kandidát ihned veškeré požadované znalosti a dovednosti.
 • Do velké míry rádi nového zaměstnance zaučíme. Určující jsou zejména schopnosti, nasazení a výsledky. - Nástup možný ihned nebo dle dohody.

  Životopisy s průvodním dopisem, prosím, zasílejte POUZE na uvedený ní email. Zam. výhody : Stravenky, dní dovolené

  Požadujeme

 • Práce s PC - textový editor (Word)
 • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
 • Nabízíme

 • Dovolená navíc
 • Stravenky
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost