Sociální pracovníci v terénní odlehčovací službě Nabersil
Diakonie ČCE - středisko Vsetín
Vsetín, CZ
před 16 hodinami
source : Easy-prace.cz

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍCI V TERÉNNÍ ODLEHČOVACÍ SLUŽBĚ NABERSILMožnost prodloužení smlouvy na dobu neurčitouPožadujeme : kvalifikaci "Sociální pracovník" dle zákona 108 / 2006 Sb.

o sociálních službách (VOŠ, VŠ), který má výborné komunikační dovednosti, je empatický, flexibilní, samostatný, spolehlivý, zodpovědný, dobře zvládá emočně náročné situace.

Dále požadujeme čistý trestní rejstřík a řidičský průkaz (aktivní řidič / ka).Naplň práce : sociální šetření, odborné poradenství, terénní sociální práce u klientů, tvorba metodických materiálů služby, vedení dokumentace sociální práce ad.

Jde o práci pestrou, s velkou mírou samostatnosti, možností organizovat si vlastní práci, s velkým prostorem pro seberozvoj.

Nabízíme : smysluplná a užitečná práce, pružná pracovní doba, možnost osobnostního a profesního růstu, 5 týdnů dovolené, přátelská atmosféra a tým zkušených pracovníků, možnost čerpání supervizní podpory, možnost zahraničních stáží, příspěvek na masáže a obědy, věrnostní odměny, zázemí stabilní neziskové organizace.

První kontakt : telefonicky na čísle : použijte odpovědní formulář nebo e-mailem na : použijte odpovědní formulářOv. : 13.11.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost