referent/ka sociálních věcí - sociální péče
Annonce
Třeboň, CZ
před 4 dny

Náplň práce : Provádění cíleného sociálního šetření u osob nacházejících se v nepříznivé sociální situaci, vyhodnocování situace, poskytování navazujícího sociálního poradenství k řešení dané situace.

Požadavek na vzdělání : vysokoškolské nebo vyšší odborné vzdělání, zaměření na sociální práci, sociální politiku, sociální pedagogiku, sociální péči (dle zákona č.

Sb.). Požadované znalosti oboru : orientace v právních předpisech, zejména ve správním řádu, občanském zákoníku a především v zákoně o sociálních službách.

Dobrá znalost práce na PC. Další znalosti, dovednosti a předpoklady : zdravotní způsobilost, způsobilost k právním úkonům, dobré komunikační schopnosti, dobrá úroveň písemného projevu, samostatnost, zodpovědnost, schopnost řešit problémy, řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič.

Podrobné informace uchazeči naleznou na www.mesto-trebon.cz, sekce Volná místa. Nabízíme zázemí stabilního zaměstnavatele, zajímavou a pestrou náplň práce, pěkné pracovní prostředí, stravenky, týdnů dovolené, dny placeného prorodinného volna, možnost bezúročných půjček, příspěvek na penzijní připojištění.

Požadujeme

 • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost