Tester
SCS Software s.r.o.
Praha, CZ
před 4 hodinami
source : Easy-prace.cz

MVP : Praha Kontaktovat : Přibylová Aneta, e-mail : použijte odpovědní formulář Takhle si tě představujeme : Jsi týmový hráč a zároveň umíš pracovat samostatně Jsi pečlivý a zodpovědný detailista Jsi aktivním hráčem počítačových her a máš přehled o tom, co se děje v herním průmyslu a máš pozitivní vztah ke kamionovým hrám Dokážeš aktivně komunikovat v angličtině Výhodou bude, pokud : Máš zkušenosti s testovacím SW Znalost her od SCS Software Co tě u nás čeká?

Díky tobě, bude naše hra lepší, budeš provádět testy podle testovacích scénářů a postupů Plně uplatníš své analytické dovednosti při automatizovaném testování pro optimalizaci map Budeš analyzovat herní logy, třídit a vyhodnocovat reporty z bug trackeru a fóra Kolegům designerům a programátorům pomůžeš s reportováním chyb a výsledků testů.

Zaměstanecké výhody : 5 týdnů dovolené, 3 Sick days, příspěvek na obědy, jóga a masáže na pracovišti, atd.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost