dělník/nice v elektrotechnice
MD ELEKTRONIK spol. s r.o.
Plzeň-jih, Chotěšov
před 1 dnem
source : Hitprace

Místo výkonu Dobřanská 629, Chotěšov a Úněšovská 2013, Plzeň. Náplň práce : ruční kompletace kabelových propojek pro automobilový průmysl, obsluha výrobních strojů, pomocné práce související s dobrým chodem linky a zpracováním jednotlivých zakázekPožadavky : schopnost práce ve směnném provozu -

3 směny / turnus, dobrý zrak, manuální zručnost - jemná motorika, početní gramotnost, pečlivost, spolehlivost13. mzda, variabilní složka mzdy až 20%, příplatky za přesčasy nad rámec zákoníku práce, docházkový bonus 1.

500 Kč, dotované závodní stravování a doprava, příspěvek na praní firemního oblečení, finanční bonusy k živoním a pracovním jubileím, stipendijní programy pro děti, po zapracování smlouva na neurčito a 25 dní dovolené ročně, benefitní program Sodexo, bonusy za doporučení, firemní právní poradna zdarma, sportovní dny a akce pro zaměstnanceKontakt na pracovišti Dobřanská 629, Chotěšov v pondělí až pátek v 9.

30 hod. nebo telefonicky na tel. 377198857 nebo 720967436

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost