Software Consultant
Quadient
Olomouc, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Popis pozice

Proč nás práce baví? Balance mezi implementací a komunikací s lidmi* Zajímavé a různorodé projekty, bez každodenní rutiny* Uvidíš za sebou výsledky ve velkém světě bank a pojišťoven* Můžeš využít ty nejnovější a nejlepší technologie* Školení a kurzy, které potřebuješ a zajímají Tě* Od začátku budeš mít parťáka buddyho , který Ti pomůže se zaučením* Skvělý kolektiv, který je pro každou špatnost a plno týmových akcí* Cestování za projekty do zahraničí (destinace jako Austrálie, Německo, USA ) Co děláme?

Implementace softwarových řešení* Instalace a konfigurace Quadientích aplikací na zákaznických serverech* Vytváření backendových i frontendových řešení pro naše zákazníky* Komplexní práce od jednoduchého klikání a vytváření workflows, až po psaní scriptů v různých jazycích* Zapojení se do analýzy požadavků, návrhu řešení (architektury) nebo technického vedení projektů

O společnosti

Quadient je globální leader v rychle se vyvíjejícím oboru řízené komunikace se zákazníky. Náš software pomáhá tisícům klientů a partnerům z oblastí bankovnictví, pojišťovnictví, zdravotní péče a poskytovatelům služeb po celém světě.

Hradci Králové máme vývojové centrum od roku 1998, v roce 2004 byla otevřena další pobočka v Olomouci a v září 2016 v Ostravě.

Z původních pěti lidí se náš tým rozrostl na současných 400+ zaměstnanců. Že se nám daří, dokazují i různá ocenění, která jsme získali : Best Employer ČR 2012, 2014, 2015 a 2016, Zaměstnavatel regionu v letech 2011 - 2016, 2018, 2019 a 2020, The Most Desired Company 2014 a 2015 v Královéhradeckém kraji.

Pozici obsazujeme pro pobočku v Hradci Králové, ale nebráníme se i remote spolupráci.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost