Lakýrník do KMENE + nástupní bonus 30.000 Kč
Orienta Czech s.r.o.
Holčovice, CZ
před 4 dny
source : Easy-prace.cz

Pro našeho klienta, českou firmu, hledáme : LAKÝRNÍKA NOVÁČKA nebo SPECIALISTUNÁBOR DO KMENE FIRMY (smlouva na dobu NEURČITOU)Nástup možný IHNEDVOLNÉ VÍKENDYSměny : 12-tkySměny 16 : 00 04 : 00 h / nebo / 18 : 00 06 : 00 hodin.

Náplň práce : Nováčci : ruční lakování nenáročných povrchů (nenáročnost na kvalitu)Zkušení lakýrníci : ruční lakování tlakovými pistolemiProfi lakýrníci : lakování i dvěma barvami zároveňPožadujeme : - praxi jako lakýrník (ať už jako nováček nebo dlouholetou praxi od toho se bude odvíjet Váš plat)- praxi na ručním lakování (tlakovými pistolemi, atd.

Nabízíme : - plat, který se odvíjí od Vašich zkušeností (můžeme nabídnout i vyšší plat, pokud je kandidát zkušený)- možnost platového růstu- náborový příspěvek 30.

000 Kč- smlouvu na dobu neurčitou- zlevněné obědy (dotované stravování na pracovišti)- příspěvek na dopravuVzdělání : Základní, Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odbornéTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.