VÝROBNÍ DĚLNÍK/DĚLNICE
GRUPO ANTOLIN BOHEMIA, a.s.
Chrastava, CZ
před 10 hodinami
source : Easy-prace.cz

Místo výkonu práce : U Nisy 108, 463 31 Chrastava Výroba stropních panelů do osobních automobilů. Nabízíme : Stabilní zaměstnání v silné nadnárodní společnosti, pravidelný měsíční příjem, zajímavou, ale nenáročnou práci s díly, které jsou sice velké, ale přesto jsou lehké.

Možnost profesního růstu - možnosti postupů v rámci oddělení i mezi odděleními. Řadu zaměstnaneckých benefitů. Odměny za životní jubilea a pracovní jubilea, bonus na Vánoce a na dovolenou, 13.

mzda - stravenky v hodnotě 100 Kč za každou odpracovanou 7,5 h směnu, 25 dnů dovolené, systém 5 dnů předplaceného volna, vánoční balíčky a další.

Hlásit se e-mailem, telefonicky každý den od 9.00 do 10.00 hod., popř. osobně každé pondělí od 9.00 do 10.00 hod. na adrese Svárovská 696, Stráž nad Nisou -

průmyslová zóna Liberec Sever. Kontaktní osoby : Jaroslava Topičová, Martina Kupcová, tel. použijte odpovědní formulář, použijte odpovědní formulář

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost