Stavbyvedoucí – pevná pracovní doba, volné víkendy
Novitim s.r.o.
Plzeň, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

Do úspěšné stavební firmy s dlouholetou tradicí a dobrým jménem hledáme šikovného stavbyvedoucího pro výstavbu školy. Specializujeme se taky na výstavbu zemědělských objektů jako jsou stáje, silážní jámy, dojírny.

Provozujeme také zemní a elektromontážní práce.

Dobré pracovní podmínky pro naše zaměstnance jsou základem, nebudete jezdit na dlouhé vzdálenosti, žádné přesčasy a samozřejmě volné víkendy.

Náplň práce :

  • Koordinace spolupráce s dodavateli
  • Tvorba harmonogramu dodávek
  • Kontrola práce pracovníků na stavbě
  • Řízení stavebních práci
  • Nabízíme :

  • Motivující mzda až 80 000 Kč, záleží na vašich zkušenostech
  • Práci ve stabilní společnosti s dobrým jménem
  • Měsíční bonusy
  • Kvartální prémie
  • Příspěvek na životní nebo penzijní připojištění
  • Auto i k soukromým účelům
  • Notebook
  • Příspěvky na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Žádné vzdálené výjezdy
  • Volné víkendy
  • Pevnou pracovní dobu
  • Ranní 8hodinové směny
  • Útulně zařízené kanceláře
  • Přátelský kolektiv s nízkou fluktuací
  • Máme dveře otevřené jak zkušeným starším odborníkům, tak i absolventům, kterým rádi poskytneme praxi ?
  • Místo pracoviště v Domažlicích
  • Požadujeme :

  • Orientaci v technické dokumentací a stavebních výkresech
  • Autorizaci na pozemní nebo vodní stavby výhodou
  • Řidičský průkaz
  • Angličtina bude velkou výhodou
  • Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

    Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.