DĚLNÍK VÝROBNÍ LINKY
ELECTROPOLI Czech Republic, s.r.o.
Český Dub
před 1 dnem
source : Hitprace

Pracovní náplň : - práce v oddělení výroby : - navěšování a svěšování dílů- vizuální kontrola zbožíPožadujeme : - ukončené základní vzdělání- fyzická zdatnost zvedání břemen- manuální zručnost- dobrý zdravotní stav- spolehlivostNabízíme : - zázemí stabilní a rozvíjející se společnosti již 20 let na trhu- odpovídající mzdové ohodnocení s možností dalšího mzdového růstu- svoz z Liberce a okolí zajištěn- zaměstnanecké benefity (příspěvky na sportovní a relaxační aktivity, vitamíny, výhodné zaměstnanecké mobilní tarify, závodní stravování, volné vstupy na extraligové hokejové zápasy Home Credit Arena Liberec, volné vstupy do ZOO Liberec, 5 týdnů dovolené atd.

Místo výkonu práce : Český DubPracovní režim : nepřetržitý (12hodinové směny)Požadovaný nástup : ihned Kontaktní osoba : Petra Košková - petra.

koskova electropoli.cz ; tel : 482 464 551

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost