TECHNICKÝ OPERÁTOR - NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 45.000,- Kč
Nestlé Česko
Olomouc, CZ
před 4 hodinami
source : Welcome to the Jungle

Na začátek si vyjasníme detaily ohledně mzdy : + základní mzda je 27 600, Kč + příplatky za směny nad zákonný rámec+ k platu přidáváme osobní ohodnocení po zkušební doběPo zkušební době to může být ještě víc!### NA ČEM BUDETE PRACOVAT?

 • Převážná část náplně práce je zajištění plynulé výroby na lince dle výrobního plánu - zejména obsluha balících zařízení- Provádí seřizování, přehozy a drobné opravy na výrobních zařízeních tak, aby byla zajištěna provozuschopnost zařízení na daném středisku.
 • Provádí přehozy na výrobních linkách- Vyhodnocuje výstupní parametry, porovnává je s předpokládanými / předepsanými a přijímá opatření k dosažení standardního stavu na zařízení / lince- Pracuje v systémech SAP a SAM- Dodržuje standardy, centrování a programové centrování, čistící plány, plány inspekcí a plány mazání- Spoluvytváří čistící plány, standardy a upozorňuje na nutnosti činností pro dodání aktivit do preventivní údržby- Místo výkonu práce Olomouc- Jedná se o směnný provoz - třísměnný / nepřetržitýNezaujalo Vás to?
 • Hledejte další zajímavé pozice na www.karieravnestle.cz Zaujalo Vás to? Čtěte dál!### HODÍTE SE K NÁM, POKUD : - Hledáme zkušenější operátory / mechaniky / seřizovače, kteří zvládnou práci a údržbu na komplexním stroji a jeho nastavování- Týmový hráč, který se chová k lidem tak, jak chce, aby se k němu chovali oni- Manuální zručnost bez práce nejsou koláče- Co se jednou naučíš, později jak bys našel : znalost zásad správné výrobní praxe, obsluha nákladních výtahů nebo VZV výhodou### CO VÁM PRÁCE V NESTLÉ PŘINESE?

 • Stabilní zázemí, v Olomouci jsme již 120 let- MHD (vlak i bus do 10 minut), autem (velké parkoviště před vstupem) i na kole (uzamykatelná kolárna)- Pracovní doba 37,5 hod / týden a 5 týdnů dovolené- Pravidelné přehodnocení Vaší mzdy v rámci roční revize a čtvrtletního hodnocení- Evidované a placené přesčasy - ani minutu nebudete pracovat zadarmo- Mzdu na účet dostanete nejpozději 9.
 • den v měsíci- Všechny pracovní pomůcky a oblečení dostanete od nás- V závodní jídelně se najíte od 25 korun za celý oběd- Přispíváme na penzijní připojištění až 12 600,- ročně- Příplatek za přesčas 27% až 100%- Příplatek o víkendu 37%- Příplatek za odpolední a noční směnu (10,5%)- Půlroční bonus 6,5% hrubé mzdy- Benefitový systém v hodnotě 4800,- ročně- Zaměstnanecká sleva 20% v podnikové prodejně## Benefits- Bonusy / prémie / 13.

  plat- Příspěvek na dovolenou- Sleva na firemní výrobky / služby- Příspěvek na penzijní / životní připojištění- Příspěvek na dopravu- Dovolená 5 týdnů- Vzdělávací kurzy, školení- Závodní stravování- Kafetérie- Občerstvení na pracovišti- Příspěvek na sport / kulturu / volný čas- Zvýhodněné půjčky zaměstnancům- Zdravotní volno / sickdays- Firemní akce

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost