Mobile Marketing Manager
AppAgent, s.r.o.
Praha
před 6 dny
source : Hitprace

Kontakt : e-mail : ivana appagent.comAnglický jazyk na výborné úrovniEkonomické vzděláníNejméně 3 roky předchozí zkušenosti s marketingem mobilních her nebo mobilními aplikacemiVynikající slovní a písemné komunikační dovednosti - zájemce musí bez problémů zvládat prezentovat klientům a řídit schůzky s mnoha zúčastněnými stranami.

Výborné dovednosti v oblasti strategického plánování, schopnost identifikovat nové obchodní příležitosti, plánovat a provádět velké kampaně pro globální klienty.

Znalost každodenního používání marketingových analytik pro aplikace, schopnost převádět data do statistik a na jejich základě se rozhodovat.

Schopnost efektivně spravovat rozpočet, sledovat výkon marketingového úsilí a investovaný čas.Podnikatelské zkušenosti s vlastním projektem jsou velkou výhodou.

Zaměst.výhody : kurzy AJ, interní odborné vzdělávání, 25 dní dovolené

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost