Obchodník
Westlogic s.r.o.
Ostrava, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

1. kontakt e-mailem, telefonicky. Tel. : 725 625 852, e-mail : career westlogic.euNEVYDÁVAT DOPORUČENKY !Jsme Westlogic, Česká investiční skupina, která se zaměřuje na budování online ecommerce projektů v několika evropských zemích.

Zaměřujeme se na hledání nových příležitostí, budování vlastních projektů a export. Investujeme do společností z různých oborů a odvětví.

Především klademe důraz na inovace a rádi přijímáme výzvy, které pomáhají posouvat naše limity. Budujeme online projekty v Česku, Slovensku, Polsku, Německu a Rakousku.

Koho hledáme?Ambiciózního člověka, který nám pomůže ještě více posílit naši pozici na trhu a nebojí se výzev.Někoho, kdo má zkušenost s B2B prodejem, je flexibilní a zapálený pro věc jako myCo bude náplní Vaší práce?

Na začátku se můžete těšit na super školení, které Vás seznámí se vším, co budete potřebovat pro svou práci.Každodenní jednání na schůzkách s potenciálními klienty Vyhledávání nových obchodních příležitostí.

Reportování a práce s CRM, které Vám pomůže oslovit správné klienty ve správnou chvíli.Proč pracovat u nás?Klademe důraz na vzdělávání a víme, že ve sdílení je síla.

Jsme skvělý kolektiv lidí, které jejich práce baví.Do práce budete chodit do moderních kanceláří v historickém centru Ostravy.

Možnost práce na Home office.Trávíme spolu spoustu času i mimo ně - na party, sportovních akcích, aj.Pracovat budete s firemním mobilem a notebookem nebo Vám přispějeme na vlastní.

U nás si zaměstnance doslova rozmazlujeme - firemní akce, občerstvení v kanceláři, firemnísnídaně.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost