Všeobecní administrativní pracovníci
Euro Heart Travel Agency s.r.o.
Praha-Motol, CZ
před 1 dnem
source : Easy-prace.cz
 • Jazykové znalosti : Ruština - Aktivní, Na úrovni rodilého mluvčího + Angličtina - Aktivní + Francouština - Aktivní - samostatnost ?
 • flexibilita, schopnost rychle se učit novým věcem- telefonická a emailová komunikace a osobní styk s klienty v sídle společnosti- fakturace a účtování daňových dokladů v koordinaci s daňovým poradcem- provoz pokladny (hmotná zodpovědnost)- správa pohledávek- správa podnikové korespondence- další běžná administrativní činnost Očekáváme- nadstandardní znalost práce s PC (Excel, Word, Outlook atd)+ internet- výborné komunikační schopnosti- schopnost částečně vést účetnictví ve smyslu zák.

  č. 563 / 1991 Sb. (dříve tzv. podvojné účetnictví) spodporou daňového poradce- ochotu pracovat přesčas - dobrý zdravotní stav, odolnost vůči stresu

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost