Franšíza - gastronomický servis ve vlacích ČD
JLV, a.s.
Praha-Záběhlice, CZ
před 3 dny
source : Easy-prace.cz

Jste číšník, servírka nebo kuchař / ka a nechcete být už jen zaměstnancem? ZAČNĚTE PODNIKAT! Naše společnost je výhradním dodavatelem gastronomických služeb v jídelních vozech a bisrovozech ČD, a.

s. Převážná část mezinárodních spojů Euro City, Inter City je úspěšně provozována již celou dekádu systémem franchisingu.

Tento systém je postaven na silné provozní, obchodní a marketingové podpoře a úzké vazbě obou obchodních partnerů (JLV a franchisora).

Tento systém je celosvětově vyzkoušeným obchodním modelem, který zajišťuje všem zúčastněným stranám, včetně zákazníků, odpovídající benefity.

Co vás čeká Zajímavá, dynamická práce se svým týmem spolupracujících osob (min 4 osoby) spojená s cestováním (po 2-4 denní cestě vlakem následuje delší volno), konkrétně, zajištění služeb v jídelních vozech na základě získání franchisingové licence.

Centrála společnosti JLV je umístěna v Praze, která je i výchozí stanicí vypravovaných spojů. Střídání posádek je možné realizovat i v obratových stanicích.

Požadujeme : Podmínky pro udělení licence v ČR (podmínka spolupráce) - živnostenské oprávnění v oboru hostinské činnosti - praxi na vedoucích pozicích v oboru (šéfkuchař, provozní příp.

manažer restaurace atp.) - komunikativní jazyková vybavenost (AJ, NJ) - organizační dovednosti, prozákaznický přístup - schopnost on line komunikace v digitálním prostředíNabízíme : - dlouhodobou spolupráci - kompletní know how pro výkon gastro služeb na JV - metodickou podporu při zahájení podnikání - vyřešenou problematiku EET - bezplatné dodání pokladny a příslušného SW - nástupní školení - bezplatně - zajištění uniforem (na náklady franšízanta) - zálohové vybavení pro provoz JV (nádobí, ubrusy, jídelní lístky) - kompletní dodání zboží na vůz - kompletní marketingové materiály a podporu Chcete se dozvědět více informací?

Podívejte se na webové stránky JLV, a.s. Pokud Vás tato nabídka zaujme a splňujete dané požadavky, neváhejte se nám zaslat CV.

Vzdělání : vyučení, SŠ s maturitouTyp pracovního poměru : Práce na ŽL

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost