Reporting Specialist
BDR Thermea (Czech republic) s.r.o.
Praha, Česká republika
před 14 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro BDR Thermea (Czech republic) s.r.o. .

  • dlouhodobá práce na plný nebo částečný úvazek
  • vyžadováno : vysokoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky : angličtina aktivně
  • lokalita : Jeseniova 2770 / 56, Praha 3 (Praha), 13000
  • Přidáno : 21.3.2019
  • Ostatní specialisté v oblasti účetnictví :

    Místo výkonu práce Jeseniova č.p. 2770 / 56, Praha 3. Prvotní kontakt emailem veronika.uhrova bdrthermea.cz nebo telefonicky 730156124 v době Po-Pá 7 : 00 - 15 : 30.

    NABÍDKA PRÁCE - REPORTING SPECIALIST - EXCEL, ÚČETNICTVÍ, ANGLIČTINA.

    BDR Thermea (Czech republic)

    Pro naši pobočku na Praze 3, hledáme kolegyni / kolegu pro tvorbu reportů a další přidružené činnosti. Práce je velmi různorodá a obzvláště vhodná pro ABSOLVENTY.

    Práce ve spolupráci s hlavní účetní a daňovou poradkyní - mnoho příležitostí se učit.

    Pracovní náplň :

    Příprava týdenních a měsíčních reportů pro matku do Holandska

    Příprava budgetu a strategického plánu

    Komunikace s finančním direktorem v Itálii (anglicky)

    Zpracování zahraničních a tuzemských cestovních příkazů

    Zpracování zahraničních dodavatelských faktur

    Jednání s auditory

    Pojištění pohledávek, intrastat a další

    Požadavky :

    VŠ ekonomického směru (základní orientace v účetnictví podmínkou)

    Pokročilá znalost angličtiny slovem i písmem (telefony, maily)

    Výborná znalost MS Office - zejména MS Excel (kontingenční tabulky, pokročilé funkce)

    Nabízíme :

    Práce ve spolupráci s hlavní účetní a daňovou poradkyní, různorodé činnosti malé firmy- mnoho příležitostí se učit

    Zajímavé platové ohodnocení

    Výuka jazyků

    Příležitostná práce z domova

    Práce na plný úvazek (po domluvě možno zkrácený)

    Nástup možný ihned i později dle domluvy (zástup za odcházející kolegyni)

    Vyžadované vzdělání : Vyšší odborné

    Hrubá mzda : 30 000 Kč

    Znáte někoho, komu by se mohla tato práce líbit? Dejte mu vědět.