SVÁŘEČ METODOU TIG AŽ 240,- /H. - PRAHA RADOTÍN
Markmont, s.r.o.
Plzeň-město, Plzeň
před 6 dny
source : Hitprace

PŘIJMEME SVÁŘEČE PRO VÝZNAMNÝ PODNIK V PRAZE 16 - RADOTÍN NÁSTUP IHNED, MOŽNOST UBYTOVÁNÍVýroba vzduchotechniky svařování metodou EN 141 TIG / NEREZPOŽADUJEME : - PRAXI V OBORU MIN.

2 ROKY NA POZICI SVÁŘEČE- ORIENTACI VE VÝKRESOVÉ DOKUMENTACI- PRŮKAZ SVÁŘEČE NA TIG NEREZ EN 141 - SPOLEHLIVOSTNABÍZÍME- SMLOUVU NA HPP, ČI NA ŽL- MOŽNOST UBYTOVÁNÍ - MOŽNOST ZÁLOH- MOŽNOST PŘESČASŮ- DOCHÁZKOVÝ BONUSSMĚNY : - POUE RANNÍ SMĚNY OD 06 : 00 14 : 00PLAT : Na HPP AŽ 240,- / hod.

Na ŽL od 280,- / hod. OSLOVUJEME TÍMTO KANDIDÁTY Z CELÉ ČR VZHLEDEM K ZAJIŠTĚNÉMU UBYTOVÁNÍ V MÍSTĚ VÝKONU PRÁCE.V případě zájmu volejte či pište na tel : 777 743 051 nebo zasílejte své životopisy na email : plzen markmont.eu

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost