Pracovník - pracovnice provozně - ekonomického útvaru
Sdružení ozdravoven a léčeben okresu Trutnov
Hostinné, CZ
před 2 dny
source : Easy-prace.cz

PRACOVNÍK - PRACOVNICE PROVOZNĚ - EKONOMICKÉHO ÚSEKUPožadujeme : SŠ nebo VŠ vzdělání ekonomického směru, velmi dobrá znalost práce na PC, řidičské oprávnění skupiny B, praxe minimálně 5 let, loajalita, flexibilita, bezúhonnostNástup : 1.

5.2020 nebo dle dohodyNáplň práce : zpracování podkladů pro účetnictví, statistické výkazy, fakturace zdravotním pojišťovnám, kalkulace nákladů, správa majetku, kontrola hospodárnosti a efektivnosti nákupůNabízíme : práci v dobrém kolektivu, plat 40.

000 Kč - 45.000 Kč dle vzdělání, délky praxe a úvazku + možnost finančních bonusů, 5 týdnů dovolené, benefity, příspěvek na penzijní spoření V případě zájmu nás kontaktujte na e-mail : použijte odpovědní formulář

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost