Rada v oddělení HV pro okres Příbram
Krajská hygienická stanice Středočeského kraje se sídlem v Praze
Příbram
před 6 dny
source : Hitprace

Pozice : Rada v oddělení HV pro okres Příbram- vykonává státní zdravotní dozor nad dodržováním zákazů a plněním dalších povinností stanovených přímo použitelnými předpisy ES a národním právem v rámci regionu a rozsahu dozorové činnosti v oblasti hygieny výživy a PBU.

 • provádí kontrolní činnost v oblastech dozoru dle gescí odboru stanovených služebními předpisy a představeným. - kontroluje podle pokynů plnění závazných opatření uložených orgány ochrany veřejného zdraví, včetně prevence infekčních onemocnění a dalších hromadně se vyskytujících onemocnění.
 • projednává přestupky v řízení na místě podle 91 zákona o odpovědnosti za přestupky; za podmínek stanovených příslušnými služebními předpisy a sjednanou dohodou o ochraně hodnot svěřených zaměstnanci k vyúčtování je oprávněn nakládat s na místě vybranou hotovostí.
 • vydává stanoviska, závazná stanoviska a vyjádření dotčeného správního úřadu v územním plánování a v územních, stavebních a kolaudačních a dalších řízeních vedených podle zvláštních předpisů (např.
 • stavební zákon, zákon o vodách, zákon o posuzování vlivů na životní prostředí, zákon o integrované prevenci).- spolupracuje na přípravě podkladů pro provádění analýz zdravotního stavu obyvatel kraje ve vztahu k faktorům životního prostředí a poskytují odbornou a materiální pomoc i při dalších činnostech v oblasti podpory veřejného zdraví.

 • řeší podněty obyvatel, orgánů státní správy a samosprávy v oblasti bezpečnosti potravin a pokrmů. - v rozsahu potřebném pro výkon státního zdravotního dozoru provádí odběry vzorků potravin, pokrmů a předmětů běžného užívání.
 • postupuje podle standardních pracovních postupů a příslušné legislativy při provádění kontrolní činnosti.- podílí se na monitorování vztahů zdravotního stavu obyvatelstva a faktorů životního prostředí a životních podmínek.
 • spolupracuje se správními orgány a orgány samosprávy při tvorbě zdravotní politiky regionu.- podílí se na úkolech integrovaného záchranného systému.
 • spolupracuje s ostatními odbory a odděleními KHS, poskytuje konzultace a stanoviska ze svého oboru.- v případě objektivní potřeby vyvolané vnějšími faktory (signifikantní nárůst počtu pozitivních případů infekčních onemocnění, jež podléhají epid.
 • surveillance) na pokyn představeného spolupracuje s protiepidemickým oddělením při provádění epidemiologického šetření.Zaměstnanecké výhody : stravenky, 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba, sick daysNástup od 1.

  8.2020. Mzda : 23 000,- až 34 000,- KčKontakt : Krajská hygienická stanice Středočeského kraje se sídlem v Praze - PříbramU Nemocnice č.p. 85, Příbram I

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost