PHP developer
Valatron s.r.o.
Praha, CZ
před 22 hodinami
source : jobs4it

Co vás čekáVývoj webových projektů v PHP (převážně s frameworky Nette, Symfony, Laravel) s přesahem do JavaScriptu včetně technologií, jakými jsou mimo jiné TypeScript, React, Angular, Vue.

js a další.Zajímavou pracovní příležitost na plný úvazek jsme schopni nabídnout i čerstvým absolventům VŠ a začínajícím vývojářům.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mítPHP 7.2 s frameworkem Symfony 4u jednoho projektu programujeme ještě v PHP 5.2 s využitím Nette frameworku 2.

4, ale již začínáme s upgradem na PHP 7.2HTML 5 s velkým využitím JavaScriptuReact, TypeScript, Angular nebo Node.jsCSSBootstrapREST, SOAPod jQuery postupně upouštímeknockout.

js s v se tuto chvíli snažíme nahradit Reactemzákladní znalost jakékoliv relační DB jako např. MySQL a PosgreSQL a dále noSLQ DB jako MongoDB a MariaDBVýhodou bude, pokud budete umětRabbitMQ a ElasticSearchDocker, KubernetesGITLab CIORM Doctrine 2S ASS nebo LESSCo Vám můžeme nabídnoutpráci na zajímavých projektech s využitím moderních technologiírodinné prostředí start-

upové firmy (bez korporátních zvyklostí) specializující se na zakázkový vývojpružnou pracovní dobu a možnost home officekurzy, vzdělávání a mentoringspolupráci v menším týmu vývojářůfiremní akce a teambuildingykanceláře blízko centra Prahy s výbornou dostupnostípráci v kanceláři (nikoliv v open-

office), relax zónuplat od 60 000,- CZK a výše dle zkušeností u seniornějších kandidátůplat od 40 000,- CZK a výše dle zkušeností u juniornějších kandidátů

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost