Všeobecné sestry
Všeobecná fakultní nemocnice v Praze
Praha-Nové Město, CZ
před 19 hodinami
source : Easy-prace.cz

Místo výkonu práce : Všeobecná fakultní nemocnice v Praze, U Nemocnice 499 / 2, 128 08, Praha 2Způsob prvního kontaktu : E-mailem na adresu použijte odpovědní formulářKontaktní osoba : paní Toušková KateřinaUPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE : Požadujeme : SŠ / VŠ vzdělání, odbornou a zdravotní způsobilost dle Zákona č.

96 / 2004 Sb., osvědčení k výkonu povolání bez odborného dohledu, specializace v oboru vítána. Praxe na obdobné pozici vítána, uživatelskou znalost práce s PC, aktivní přístup k práci a zodpovědnost, schopnost pracovat samostatně i v týmu, flexibilitu a chuť učit se novému, výpis RT.

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY : zázemí velké fakultní nemocnice v centru Prahy, příjemné pracovní prostředí zdravotnického kolektivu, možnost osobního a profesionálního rozvoje formou certifikovaných kurzů, aktivní podpora studia, 5 týdnů dovolené a 1 týden volna na zajištění osobních záležitostí, příspěvek na stravování, další zaměstnanecké benefity.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost