SAP Business System Analyst
VALIANT - TMS Czech s.r.o.
Olomouc, Czech Republic
před 22 hodinami
source : Hitprace

Pracoviště : Hálkova č.p. 171 / 2, Hodolany, 779 00 Olomouc 9. Vhodné i pro OZZ.Máte zkušenost v oblasti informačních systémů SAP?

Chcete se spolupodílet nejen na úspěchu naší společnosti, ale i automobilových firem? Spolupracujte s námi - top technologickou společností v oblasti návrhu a realizace svařovacích linek pro automobilový průmysl.

Na Vaší pozici budete mít na starost : - Odpovědnost za správu kompletního informačního systému SAP - Zajištění integrity a stability a spolehlivosti modulů SAP a Business aplikace- Plánování, vývoj, konfigurace, údržba, podpora a optimalizace podnikových procesů - Analýza požadavků, návrh a implementace řešení- Tvorba postupů a vzdělávacích programů pro uživatele- Spolupráce a vyjednávání s dodavateli těchto IS- Help Desk Co od Vás požadujeme?

 • SŠ / VŠ vzdělání, IT zaměření výhodou - Minimální praxe 3 roky v SAP s důrazem na specifické moduly (SAP PS / MM)- Všeobecné chápání ostatních modulů SAP a jejich rozhraní- Znalost základů účetnictví a ekonomiky podniku- Velmi dobrá znalost anglického jazyka (písemná i ústní) - Vynikající komunikační dovednosti, schopnost prezentovat myšlenky- Týmový hráčCo od Vás očekáváme?
 • Samostatnost, iniciativa, spolehlivost, pečlivost, systémový přístup- Umění stanovování prioritÚspěšným kandidátům nabízíme : - Zaměstnání v top technologické společnosti ve svém oboru- 5 týdnů dovolené- 3 sick days- 13.
 • Mzdu- Možnost kariérního růstu- Flexibilní pracovní dobu (kvartální vyrovnávací období)- Příspěvek na životní pojištění / penzijní připojištění- Vzdělávací kurzy a školení- Jazykové vzdělávání- Multisport kartu- Stravenky- A další benefityVaše strukturované životopisy prosím zasílejte POUZE na emailovou adresu elena.hudcova tms-cz.com

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost