Provozní elektrikář v lázních.
Léčebné lázně Jáchymov a. s.
Jáchymov, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

Kontakt : Bartoš Gabriela, tel. : 353 831 308, e-mail : bartos laznejachymov.czPOŽADUJEMEo vyučení v oboru elektrikář, vyhláška č.

50 / 78o praxe v oboru elektrikáře min. 5 leto kopie dokladů o dosaženém vzdělání o vysoké pracovní nasazenío zdravotní způsobilosto profesionální přístup, komunikativnost o předpoklady pro týmovou spoluprácio morální a občanská bezúhonnostNABÍZÍMEo odpovídající mzdové ohodnocení, měsíční prémieo zázemí a stabilitu silné společnostipracovní doba po - pá 07 : 00 - 15 : 30 hodino přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředío zaměstnanecké výhody a benefity : možnost výhodné výměnné rekreace, možnost využití sauny a bazénu v Aquacentru Agricola za zvýhodněné ceny, zaměstnanecké stravování, příspěvky na školní akce dětí zaměstnance, příspěvky na dovolené a Vánoce, odměny k pracovním výročím.

DATUM NÁSTUPU : ihned nebo dle domluvy.V případě zájmu zašlete svůj profesní životopis na adresu personálního oddělení nebo na email : bartos laznejachymov.

cz, případně kontaktujte personalistku Gabrielu Bartoš na tel : 353 831 308 nebo 702 153 251.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost