Fullstack vývojář (i pro juniory!) - 6985
ITjobs, s.r.o.
Jihomoravský kraj
před 5 dny
source : Hitprace

Náplň práce

Pozici obsazujeme pro brněnskou pobočku švýcarské firmy, která vyvíjí SW určený bankám a pojišťovnám.

Na této pozici budete :

  • vyvíjet frontend i backend systému finančního poradenství
  • pracovat na projektech pro švýcarské zákazníky
  • menších agilních týmech vyvíjet jednotlivé moduly systému
  • testovat nové funkcionality
  • spolupracovat se zahraničními kolegy
  • mít možnost vyjet na služební cesty do Švýcarska
  • Požadujeme

  • dobrá znalost JavaScriptu (a některého z jeho frameworků)
  • alespoň základní orientace v jazyce TypeScript
  • znalost Javy
  • výhodou znalost frameworku Spring
  • znalost databází (Oracle / MS SQL Server / MySQL)
  • komunikativní AJ nebo NJ (denní využití)
  • VŠ vzdělání (pozice je vhodná pro absolventy i studenty posledních ročníků) nebo SŠ vzdělání s odpovídající praxí
  • Nabízíme

  • jedná se o hlavní pracovní poměr, plný úvazek (případně zkrácený úvazek u studentů posledních ročníků VŠ)
  • společnost nabízí zajímavé platové ohodnocení, mezi další benefity patří : pružná pracovní doba, možnost home office, mobilní tarif, sickdays, roční bonusy aj.
  • Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis nebo odkaz na LinkedIn.

    Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat. Ostatní zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat, jakmile pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.