- Procesní Inženýr - Top zaměstnavatel - Nadprůměrná mzda -
JOB LEADER CZECH s.r.o.
Ústí nad Labem, CZ
před 3 dny
source : Easy-prace.cz

Je toho na nás moc proto hledáme posilu do týmu na pozici Procesní Inženýr. Co nabízíme : - Samozřejmostí je adekvátní finanční ohodnocení.

30-50000-Kč) - Hlavní pracovní poměr smlouva na dobu neurčitou. - Podílení se na bezproblémovém výrobního procesu. - Prostor pro to přicházet s vlastními nápady a řešeními problémů.

 • Sehraný tým který se těší na novou posilu. - Férové a upřímné jednání. A k tomu všemu dále : - Stravenky (100- Kč) - 25 dní dovolené.
 • Den volna navíc v den narozenin. - Letní a vánoční bonus 13. plat. - Jazykové kurzy a další vzdělávání. - Příspěvek na penzijní připojištění.
 • Firemní akce (dny zdraví Team buildingy večírky family days a další). Co Všechno u nás Process Engineer dělá? - Podílí se na řízení výrobních technologií.
 • Vytváří postupy pro údržbu a opravy strojů - Musí umět docílit bezproblémového běhu současně fungujícíh i nových projektů.
 • Zavádí postupy pro optimalizaci výrobních toků a snižování nákladovosti. - Odstraňování problémů při probíhajících procesech.
 • Spolupracuje s týmem údržby sleduje výkonnost strojů a optimalizaci výrobních procesů. Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít : -
 • Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání nejlépe technického zaměření. - Praxi v na podobné pozici.( Není podmínkou.) -

  znalost programování PLC průmyslové roboty pohony znalost Lean production SMED - Anglický jazyk na komunikativní úrovni.

  Vzdělání : SŠ s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost