Pracovník ve výrobě–pomocník tažného stroje,Staré Město
ABZAKOVO spol. s r.o.
Staré Město, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

Informace

Jsi spolehlivý a samostatný pracant?

Pak hledáme právě Tebe! Potřebujeme někoho s nástupem co nejdříve!

Sháníme kolegu na pozici pracovníka ve výrobě pro stabilní firmu.

Náplň práce :

Ovládání tažného stroje

Ovládání přes počítač

Práce s ocelí

Co od vás očekáváme

Strojní zaměření

Spolehlivost, zodpovědnost, psychická odolnost, samostatnost, osobní přístup, časová flexibilita

Co vám nabízíme

U nás můžeš očekávat základní nástupní mzdu 150, / hod + příplatky za víkendy, odpolední a noční směny, 100% příplatky za svátky.

Po zaučení 210, / hod.

prvních měsících 1 směna po pá (6 14), občas soboty.

Budeme rádi, když se u nás budeš kariérně rozvíjet!

Závodní stravování.

Vážíme si našich pracovníků, proto Ti v případě potřeby poskytneme zálohy.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.