PRAKTICKÁ SESTRA/BRATR
Charita Konice
Bohuslavice, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

Osobní kontakt po telefonické domluvě, paní Mgr. Pašová tel. : 739 524 365 (volat v době 8 : 00-15 : 00 hod.), e-mail : pavlina.

pasova konice.charita.cz. Pracovní doba : jedná se o 12 hodinové pracovní směny - denní směny, dlouhý / krátký týden. Pracoviště : DPS Bohuslavice 9.

Požadujeme : zdravotnické vzdělání, základní uživatelskou znalost na PC, zdravotní stav odpovídající náročnosti profese, trestní bezúhonnost, komunikativní dovednosti, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, empatii a přátelský přístup ke starým a nemocným občanům.

Náplň práce : provádění zdravotních úkonů, zajištění biologických, psychických a sociálních potřeb, zachování nebo navrácení soběstačnosti, péče o nevyléčitelně nemocné.

Nabízíme : smysluplnou a odpovědnou práci, podporu dalšího vzdělávání a rozvoje, osobnostní růst, pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravné, příplatky za víkendy a svátky.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost