Učitelé v oblasti předškolní výchovy
Lesní mateřská škola a základní škola Devětsil
Kamenice, CZ
před 6 dny
source : Easy-prace.cz

Místo pracoviště : - Kostelecká 508, Kamenice Prvotní kontakt : - e-mail : použijte odpovědní formulář Upřesňující údaje : - Kvalifikovaný pedagog do Lesní MŠ Devětsil - Lesní MŠ Devětsil má tradici od roku 2011.

Od roku 2017 je zapsána v rejstříku MŠMT. Navazuje na ni stejnojmenná lesní základní škola. Do týmu školky hledáme pedagoga s kvalifikací podle zákona o pedagogických pracovnících.

OČEKÁVÁME - souznění s principy školky - odbornou kvalifikaci podle zákona o pedagogických pracovnících - respektující přístup ve vztazích - dobré komunikační schopnosti f- yzickou zdatnost t- vořivost - spolehlivost - zájem na dalším sebevzdělávání UVÍTÁME - zájem o alternativní pedagogické směry - hru na hudební nástroj NABÍZÍME - práci na plný úvazek - prostor pro osobní rozvoj a kreativitu - tvořivou týmovou práci - pracovní prostředí v přírodě - intenzivní podporu v oblasti zapracování a seberozvoje NÁSTUP - podle dohody, možný i v průběhu školního roku V případě zájmu pošlete na použijte odpovědní formulář strukturovaný profesní životopis, motivační dopis a telefonický kontakt na dvě osoby, které mohou poskytnout profesní referenci.

Více o školce na použijte odpovědní formulář

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost