Pracovník/nice v sociálních službách
Centrum sociálních služeb a pomoci Chrudim
Chrudim, CZ
před 3 dny
source : Prehled-Prace

Místo výkonu práce : Chrudim - domy s pečovatelskou službou + terén.

NÁPLŇ PRÁCE : poskytování úkonů pečovatelské služby na domech s pečovatelskou službou - pomoc při zvládání běžných úkonů péče o vlastní osobu, poskytnutí stravy nebo pomoc při zajištění stravy, pomoc při zajištění chodu domácnosti, řízení referenčního vozidla.

POŽADAVKY : min. střední odborné vzdělání s výučním listem, odborná kvalifikace dle zákona č. 108 / 2006 Sb. 116 odst. 5 výhodou, samostatnost, loajalita, komunikativnost (umění jednat s lidmi), diskrétnost, spolehlivost, odolnost vůči stresu, trestní a občanská bezúhonnost, zdravotní způsobilost, praxe v oboru výhodou, řidičský průkaz sk. B podmínkou.

OSTATNÍ : Plný pracovní úvazek, platová třída 5, základní platový tarif 17 650,- - 22 920,- Kč dle započitatelné praxe, osobní příplatek po zapracování, nerovnoměrně rozvržená pracovní doba včetně víkendů, svátků a práce v noci, pracovní poměr na dobu určitou dle dohody, nástup dle dohody.

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY : stravenky, firemní akce, vzdělávání.

První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle v čase 7 : 00 - 15 : 00 hod., na e-mailové adrese nebo přímo na provozovně CSSP Chrudim, Soukenická 158 v čase 7 : 00 - 15 : 00 hod.

Dvousměnný provoz

Typ pracovního poměru / úvazku :

Firma :

Centrum sociálních služeb a pomoci Chrudim

Kontaktní osoba : Soňa Roušarová

tel : +420 731 630 643

e-mail : rousarova socialni-sluzby.cz

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost