Řidič autobusu
ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o.
Praha-Cholupice, CZ
před 4 dny
source : Easy-prace.cz

místo výkonu práce : Prahakontakt : Mihulková Jana, Kotvová Františka, tel. : použijte odpovědní formulář, použijte odpovědní formulář, e-mail : použijte odpovědní formulářŘIDIČ - ŘIDIČKA AUTOBUSUSpolečnost ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.

r.o. přijme řidiče a řidičky autobusu na provoz Praha (Ringhofferova č.p. 115, Praha 5). Uhradíme náklady na rozšíření řidičského průkazu skupiny D.

Požadujeme bezúhonnost a slušné vystupování. Nástup ihned.turnusové služby, dělené směny, noční provozPro řidiče a řidičky nabízíme tyto benefity : - příspěvek 10000kč při nástupu s ŘP skupiny D nebo úhrada ŘP skupiny D- výrazně zlevněné jízdné i pro rodinné příslušníky- zvýhodněný tarif volání- výplata mzdy vždy nejdéle k 12.

měsíci- zázemí stabilní mezinárodní společnosti- možnost sebevzdělávání a další benefity- příspěvek na očkování a vitamíny- stravné- ošatné a příspěvek na praní- příspěvek na dovolenou a Vánoce- příspěvek na penzijní pojištění po odpracovaném 1 roce

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost