MISTR NA 1 SMĚNU
NOVÝ START, personální agentura s.r.o.
Police, CZ
před 4 dny
source : Easy-prace.cz

Máte zkušenosti v oblasti řízení lidí ve výrobě? Jste dobrý šéf, který umí lidi motivovat k práci? Pojďte své zkušenosti zužitkovat do společnosti, která Vás nejenom dobře odmění, ale hlavně Vás nebude trápit směnami! Výhodou je znalost němčiny.

CO BUDETE DĚLAT? Organizačně a personálně vést 40 60 lidí ve výrobě Zefektivňovat práci i pracovní postupy Řídit proces skladového hospodářství Nastavovat štíhlou výrobu Podílet se na zavádění nových technologií do výroby Kontrolovat bezpečnost práceNabízíme : Pružnou pracovní dobu Zajímavou mzdu dle zkušeností 13.

plat + bonusy za docházku 5 týdnů dovolené Příspěvek na penzijko a životko Odborné a jazykové vzdělávání Kulturní a sportovní akce Místo výkonu práce : TřebíčVzdělání : vyučení, SŠ s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost