Svářeč - dělník v kovovýrobě
AWELD spol. s r.o.
Rokycany, CZ
před 5 dny
source : Easy-prace.cz

Pracoviště : Sládkova č.p. 984, Rokycany.Požadavky : kvalifikace v oboru strojírenství (akceptujeme kandidáty z jiných oborů s rekvalifikací), svářečské oprávnění (i propadlé), odpovědnost, časová flexibilita, schopnost číst výkresovou dokumentaci, schopnost pracovat samostatně, ochota se učit, manuální zručnost.

Oprávnění na VZV, jeřábnický a vazačský průkaz, jazykové znalosti ( Aj, Nj ), reference výhodou.Zaměstnavatel nabízí : platové ohodnocení od 35.

000,- Kč / měs. 5 týdnů dovolené, příspěvky na stravování, příspěvky na penzijní připojištění nebo životní pojištění (po zapracování), jazykové kurzy.

Kontakt : Pavel Zima, tel. : použijte odpovědní formulář (po - pá, 7 : 00 - 15 : 00), e-mail : použijte odpovědní formulář

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost