Asistent/ka vedení společnosti
ESOS Ostrava, s.r.o.
Ostrava, CZ
před 23 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro ESOS Ostrava, s.r.o. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : středoškolské vzdělání
  • lokalita : Výstavní 3224 / 51, Ostrava 2 (Ostrava), 70200
  • Přidáno : 23.1.2019
  • Odborní asistenti v administrativě :

    Místo výkonu práce : Ostrava

    Kontakt : e-mailem

    Nabídky pouze písemně s profesním životopisem na e-mail : hr esosostrava.cz. Vybraní uchazeči budou pozváni k výběrovému řízení.

    případě, že Vás nebudeme kontaktovat do 3 týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla ve výběrovém řízení dána přednost jinému kandidátovi.

    Náplň práce :

  • správa a odpovědnost za aktuálnost dokumentace a směrnic dle norem ISO 9001 a 14001
  • jednat jménem společnosti s úřady a se spolupracujícími externími firmami
  • zasílání poptávek a objednávek pro potřeby firmy
  • plnění operativních úkolů vedení společnosti
  • vedení personální agendy
  • zajišťování školení pro zaměstnance
  • Pracovní doba 6 : 30-15 : 00.

    Požadujeme :
  • SŠ / VŠ
  • SŠ / VŠ
  • psaní hmatovou metodou
  • komunikační a prezentační dovednosti
  • organizační schopnosti
  • odolnost a vytrvalost
  • samostatnost
  • časová flexibilita
  • znalost práce s PC (MS Office, Premiér výhodou)
  • zkušenosti s vedením dokumentace ISO 9001,14001
  • řidičský průkaz sk.B.
  • Nabízíme :

  • možnost profesního i osobního růstu
  • motivující hodnocení podle výkonnosti a kvality odváděné práce
  • zaměstnanecké výhody
  • Benefity :
  • stravenky
  • stravenky
  • služební telefon
  • Vyžadované vzdělání : ÚSO s maturitou (bez vyučení)