Strojní zámečník
KOBIT - THZ CZ s.r.o.
Slatiňany
před 4 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Tovární č.p. 123, SlatiňanyPři oboustranné spokojené spolupráci a podle kvality odvedené práce lze v průběhu pracovního poměru změnit trvání pracovního poměru z doby určité na dobu neurčitou.

Náplň práce : montáž nástaveb na hasící vozyNástupní mzda je odvislá od pracovních zkušeností a praxe. V průběhu pracovního poměru je mzda zvyšována podle pracovních zkušeností, praxe, odpracované doby a množství a kvality vykonané práce.

Pro první kontakt zaslat profesní životopis. ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY : Stravování v objektu zaměstnavatele, stravenky s příspěvkem zaměstnavatele, příspěvek na údržbu pracovních oděvů.

Příspěvek zaměstnavatele na dovolenou. Zajímavá práce při výrobě hasičských vozidel ve stabilní firmě.První kontakt učiňte prosím na výše uvedené e-mailové adrese.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost