Galvanizér až 27 000 Kč, motivační odměny a další benefity
Galvena, s.r.o.
Otrokovice, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

Hledáme nového kolegu na obsluhu výrobní linky. Práce v nepřetržitém provozu v režimu 12 hod. směn : 4 dny ranní směna - 4 dny volno - 4 dny noční směna - 4 dny volno.

Praxe v oboru není nutná, zaškolíme Vás.

Nástup možný ihned.

NÁPLŇ PRÁCE : obsluha galvanické linky, navěšování a svěšování dílců včetně vizuální kontroly povrchově upravených dílců, balení a označování zboží, základní údržba výrobního zařízení.

POŽADUJEME : manuální zručnost, fyzickou zdatnost, spolehlivost, schopnost týmové práce a ochotu pracovat v nepřetržitém provozu.

NABÍZÍME : dlouhodobě stabilní práci a pravidelnou mzdu, nástupní bonus, příplatky nad rámec zákona, odměny, příspěvek na stravování a penzijní spoření, pracovní oděvy včetně praní, po zkušební době průkaz řidiče VZV.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost