Hotelová/ý recepční - denní nebo noční
Maximus Resort, a.s.
Senohraby, CZ
před 2 hodinami
source : Easy-prace.cz

Baví vás kontakt s klienty? Jste komunikativní ? Zajímáte se o cestovní ruch? Pak jste to právě vy, kdo by se mohl stát součástí našeho kolektivu Front Office!Vstupní prostory hotelu a recepce jsou místem, kde si každý host vytváří svůj první dojem.

Proto je pro nás recepce důležitým úsekem ve kterém potřebujeme kvalitní zaměstnance. Je to místo, kde jsou klientům poskytovány prakticky všechny služby související s jeho pobytem v hotelu.

Od uchazečů potřebujeme, aby měli dobrou češtinu i angličtinu, pozitivně laděné vystupování, byli odpovědní, spolehliví , disponovali aktivním přístupem k práci a životu obecně.

Nepotřebujeme nutně předchozí zkušenost z hotelové recepce protože hledáme ty, kteří se rychle naučí co jim předáme. U nás to bez předešlého zaučení nepůjde, protože do vody nikoho hodit nechceme.

A co práce recepční konkrétně obnáší?* příjem a evidenci hostů* péči o hosty v průběhu celého pobytu poskytování informací, řešení

 • požadavků a vyřizování reklamací* pokladní činnosti* nabízení a prodej hotelových produktů a služeb* příjem a zpracování rezervacíPožadujeme : Ideální kandidát by měl mít : * ukončené SŠ vzdělání zakončené maturitou* uživatelskou znalost práce na PC* aktivní znalost AJ (denní komunikace s hosty)* příjemné a pozitivní vystupování* zájem o práci s lidmi* schopnost řešit neobvyklé situace a požadavky* předpoklady k týmové spolupráci* výborné komunikační dovednosti* zájem o obor hotelnictvíVýhodu mají ti, kteří mají praxi v zákaznickém centru nebo z prostředí kde se aktivně řeší požadavky klientů.
 • Pracujeme v hotelovém systému HORES, kdo se s ním setkal, má prakticky vyhráno.Nabízíme : Všem naši zaměstnancům garantujeme : * práci v přátelském kolektivu v atraktivním prostředí čtyřhvězdičkového hotelu* příplatky za soboty, neděle, svátky a noční* slevy na produkty hotelu* stravování v hotelu* příležitost pro osobní i profesní růstZájemce prosíme o zaslání životopisu včetně aktuální fotografie a motivačního dopisu.

  Vzdělání : SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, VysokoškolskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost