Operátor/ka uživatelské podpory
TESCO SW a.s.
Olomouc, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

Pracoviště : tř. Kosmonautů č.p. 1288 / 1, 779 00 Olomouc 9.Kontakt je možný POUZE emailem.Hledáme nového kolegu na pozici Operátor, který bude členem týmu zaměřeného na podporu uživatelů informačního systému vyvíjeného společností TESCO SW.

Náplní práce Operátora je především emailová a telefonická komunikace s uživateli konkrétního produktu za účelem vyřešit jejich běžné problémy se systémem z uživatelského pohledu a předávání hlášených incidentů pověřeným osobám k řešení.

Pozice je vhodná pro osoby bez praxe a pro osoby se základními IT znalostmi.Nabízíme následující možnosti uplatnění : 1) Informační systém NEN - Národní elektronický nástroj pro správu veřejných zakázek.

Práce na směny v době od 6-18 hod. (1. směna od 6 : 00 do 14 : 30 hod, 2. směna od 9 : 30 do 18 hod).2) Informační systém MS2021+ - Monitorovací systém státní správy pro řízení dotací z Evropské unie.

Práce na směny v době od 7-18 hod. (1. směna od 7 : 00 do 15 : 30 hod, 2. směna od 9 : 30 do 18 hod).3) Informační systém MS2021+ - Monitorovací systém státní správy pro řízení dotací z Evropské unie, specializace pro polské uživatele.

Práce na směny v době od 7-18 hod. (1. směna od 7 : 00 do 15 : 30 hod, 2. směna od 9 : 30 do 18 hod).Požadujeme : - SŠ vzdělání,- základní znalosti práce s PC,- znalost MS Office,- schopnost vytvářet dokumentaci,- psychická odolnost, komunikativnost,- pozitivní přístup, pečlivost, týmového ducha.

Co můžeme nabídnout : - 5 týdnů dovolené, relaxační centrum, vzdělávání, HomeOffice či stravenkový paušál. Více se dočtete na https : / / www.tescosw.cz / kariera /

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost