Koordinátor přidělených zaměstnanců ve Škoda Auto MB
MANPOWER
Středočeský, Mladá Boleslav
před 3 dny
source : Hitprace

Do našeho týmu v Mladé Boleslavi hledáme kolegu na pozici Koordinátora agenturních zaměstnanců :

POPIS POZICE :

Vaším úkolem bude koordinace a péče o přidělené zaměstnance (skupina cca 100 zaměstnanců)

Budete zajišťovat obsazenost na směnách dle požadavků zákazníka

Vytvářet reporty a provádět kontrolní činnost

Budete dohlížet nad dodržováním předpisů BOZP a PO

Aktivně spolupracovat se mzdovým oddělením při přípravě podkladů pro mzdy

PROFIL KANDIDÁTA :

  • Zodpovědná a časově flexibilní osoba
  • Člověk s velmi dobrými organizačními schopnostmi
  • Pracovní zkušenost z výrobní společnosti (nejlépe automobilový průmysl)
  • Zkušenost s vedením zaměstnanců (minimálně 1 rok)
  • Komunikativní osoba
  • Aktivní řidič
  • Uživatelská znalost MS Office
  • NABÍZÍME :

  • Zázemí stabilní a moderní společnosti
  • Výkon práce v provozech ŠKODA AUTO Mladá Boleslav
  • Zajímavé mzdové ohodnocení
  • Variabilní složky mzdy dle počtu přidělených zaměstnanců
  • Cestovní náhrady
  • Stravenky
  • Týden dovolené navíc + sick days
  • Nástup ihned / dohodou
  • Požádat